Regulamin

REGULAMIN REZERWACJI I POBYTU W APARTAMENCIE "Pod Skrzydłami" w KOŁOBRZEGU

Dokonanie rezerwacji oznacza zaakceptowanie jej warunków oraz zasad regulaminu wynajmu APARTAMENTU.

1. PRZEDMIOT WYNAJMU

Przedmiotem wynajmu jest Apartament oznaczony numerem 23 zlokalizowany w Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza 4 Klatka "A"  , zwany w dalszej części regulaminu APARTAMENTEM.

2. WARUNKI REZERWACJI

Rezerwacji APARTAMENTU można dokonać za pomocą formularza on-line umieszczonego na stronie internetowej www.podskrzydlami.info.pl   Potwierdzenie rezerwacji nastąpi w ciągu 24 godzin na adres poczty elektronicznej wskazany w procesie rezerwacji, po zweryfikowaniu dostępności APARTAMENTU. W przypadku pozytywnej odpowiedzi REZERWUJĄCY jest zobowiązany w ciągu 3 dni roboczych dokonać wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości opłaty za pobyt na konto bankowe wskazane przy potwierdzeniu rezerwacji przez właściciela APARTAMENTU.

W przypadku konieczności szczegółowego omówienia warunków rezerwacji możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem +48 883 155 957.

3. WARUNKI PŁATNOŚCI ZA POBYT

Płatność pozostałej kwoty za pobyt w APARTAMENCIE można dokonać w następujący sposób:

1. w formie przelewu na minimum 3 dni robocze przed planowaną datą przyjazdu – preferowana forma płatności,

2.  w dniu odbioru kluczy , przelewem wraz z niezwłocznym przesłaniem potwierdzenia przelewu na adres mailowy właściciela :

/  apartament@podskrzydlami.info.pl     /

 

W przypadku konieczności dokonania anulowania rezerwacji w terminie dłuższym niż 30 dni przed planowana datą przyjazdu, zadatek zwracany jest w całości. Zadatek nie jest zwracany przy anulowaniu rezerwacji w terminie poniżej 30 dni przed deklarowaną datą przyjazdu.
W przypadku konieczności wcześniejszego opuszczenia APARTAMENTU lub późniejszego przybycia ,opłata za niewykorzystany pobyt nie będzie zwracana.
Uwaga: nie wystawiamy faktur VAT. Nie realizujemy bonów turystycznych.

4. WARUNKI WYNAJMU APARTAMENTU

1. Pobyt w APARTAMENCIE rozpoczyna się w dniu przyjazdu od godziny 16-tej a kończy się w dniu wyjazdu do godziny 10-tej. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość dostosowania godzin do oczekiwań WYNAJMUJĄCEGO.

2. APARTAMENT przekazywany WYNAJMUJĄCEMU jest w pełni wyposażony i umeblowany według spisu znajdującego się w zakładce OFERTA. W APARTAMENCIE znajduje się komplet pościeli dla ilości osób określonej w trakcie rezerwacji.   

3. Na WYNAJMUJĄCYM spoczywa obowiązek dbania o powierzone mienie. Wszystkie zniszczenia, zabrudzenia i uszkodzenia, wynikłe z niewłaściwego użytkowania będą obciążały WYNAJMUJĄCEGO. W przypadku utraty bądź zagubienia kluczy  będzie naliczona opłata w wysokości 100 PLN. W przypadku zniszczenia mienia, będacego na wyposażeniu APARTAMENTU WYNAJMUJĄCY zostanie obciążony kwotą pieniężną wynikającą z wyrządzonych szkód.

4. W APARTAMENCIE obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.

5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-06:00.

6. W APARTAMENCIE obowiązuje zakaz wprowadzania i pobytu zwierząt.

5. DANE OSOBOWE

Osoba dokonująca rezerwacji za pomocą formularza on-line zamieszczonego na stronie internetowej www.podskrzydlami.info.pl wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu oraz ich przetwarzanie w celu realizacji rezerwacji  zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie osobie takiej przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich ewentualnej aktualizacji.
Plaża - 5 min

Kontakt tel.: +48 883 155 957

Centrum rekreacji - 1 min

Sklepy spożywcze - 3 min

PKP/PKS - 5 min

Darmowe WIFI

Pościel antyalergiczna

Bankomat - 5 min

Parking ogólnodostępny przy posesji , kolejny strzeżony płatny - 50 m

Taras na dachu

Apteka - 3 min

Wypożyczalnia rowerów - 1 min

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]